hello

Shko poshtë

hello

Mesazh nga Vizitor prej Fri Mar 06, 2009 5:32 pm

hi jam shkodrani qenka forumi me i mire per mua!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hello

Mesazh nga arberia prej Sat Mar 07, 2009 12:45 pm

pershendetje Shkodran,edhe une keshtu them qe eshte me i miri Forum ky i joni Very Happy
te uroj t'ja kalosh mire ketu
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hello

Mesazh nga Vizitor prej Mon Mar 09, 2009 2:28 pm

Shum faleminderit edhe un te uroj qe t'ja kalosh sa ma mire ne kete Web site!!!
Te uroj suksese good bye>>>me respekt nga Shkodrani!!!>>>''''''''

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hello

Mesazh nga ADMIN prej Mon Mar 09, 2009 4:53 pm

MIRE SE ERDHE O SHKODRAN ,PO SI NUK TE KISHA PARE TY KETU ,OSE KETE POSTIM ,TE UROJ KOHE TE MIRE NE MESIN TONE
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hello

Mesazh nga Vizitor prej Tue Mar 10, 2009 8:39 am

OK MIRE SE JU GJETA ALBAN DHE ARBERIA POR JAM QNE I ZENE KOHET E FUNIT POR TANI E MBRAPA JAM KETU!!!
DHE SHPRESOJ QE TIA KALOJME SA MA MIRE KETU NE KETE WEB SITE>>>APO JO >>>>BYE BYE>>>>

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hello

Mesazh nga Vizitor prej Tue Mar 10, 2009 12:41 pm

Ok axh mire shum jena dhe eshte normale qe te fitojm sonte sepse na duhet fitorja!
Dhe ne qytetin tone me treguan se sigurish qe fitojm se eshte skua.... shum e foerte.ok.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: hello

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi