Britney Spears, starton turneu "Circus World Tour"

Shko poshtë

Britney Spears, starton turneu "Circus World Tour"

Mesazh nga ADMIN prej Wed Mar 04, 2009 6:41 pm

Britney Spears, starton turneu "Circus World Tour"


Starton nga New Orleans turneu i shumepritur "Circus World Tour" i Britney Spears, e cila rikthehet ne kontaktin live me fansat e saj pas kalvarit te gjate te problemeve ne jeten personale.
Nje rikthim i karakterizuar nga dritehije te shumta pasi vetem nje pjese e koncertit u ka pelqyer te pranishmeve. Ne fakt, skenografia dhe sjellja ne skene i ka lene ata me goje hapur, por zhgenjimi erdhi ne momentin qe nje pjese e kengeve eshte kenduar ne playback nga Spears.
Nderrimi i shpeshte i veshjeve nuk e ka hequr vemendjen nga levizjet false te gojes edhe pse Britney u tregua shume e kujdeshshme pasi ky ishte testi i pare i vertete pas shume kohesh.
Ne kete koncert jane kenduar kenget me te bukura nga repertori i Spears, duke filluar qe nga "Baby one more time" dhe duke perfunduar me hitet me te fundit "Womanizer" e "Circus".
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi