Meta sulmon Ramen

Shko poshtë

Meta sulmon Ramen

Mesazh nga ADMIN prej Tue Mar 03, 2009 6:12 pm


Meta sulmon Ramen


Kreu i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta ka zgjedhur Shkodren, vendin ku pak dite me pare u regjistrua largimi i nje prej drejtuesve te saj lokal drejt Partise Socialiste, per te sulmuar ashper, hapur dhe pa asnje ekuivok, liderin roze Edi Rama.

“Per interesat e tij personale ka percare te majten”, eshte shprehur ai.
Meta e ka quajtur Ramen “hipokrit dhe te pazotin per te vleresuar rrugen patriotike Durres-Kukes”.
Ne lidhje me ligjin e lustracionit, kreu i LSI-se e ka cilesuar Ramen, peng te se shkuares se prinderve dhe fisit te tij.
Meta ka ironizuar edhe me disa largime ditet e fundit nga partia e tij ne Shkoder dhe ne Laprake.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Meta sulmon Ramen

Mesazh nga arberia prej Wed Mar 04, 2009 1:28 am

M.gj.s.,edhe ky meta s'para me pelqen,por ne kete rast te Edi Rames ,jam shume dakort me te.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi