PD: Rama po mbron interesat e tij ne Jal

Shko poshtë

PD: Rama po mbron interesat e tij ne Jal

Mesazh nga ADMIN prej Tue Mar 03, 2009 4:20 pm


PD: Rama po mbron interesat e tij ne Jal


Pas akuzave te opozites ndaj qeverise per sulme ndaj BB, ka reaguar Partia Demokratike, e cila akuzoi kreun e PS se po mbron interesat e tij private lidhur me projektin e Jalit.
Selia blu tha se qeveria nuk e ka sulmuar Banken Boterore, por ka kerkuar zbardhjen e akuzave.

“Edi Rama per te mbrojtur aksionet ne kompanine e tij, hoqi sot masken dhe doli te protestoje per fshatin e tij ne Jal. Rama u vjedh parate taksapaguesve shqiptare, por nuk do ta beje kurre Jalin si Tiranen, qe e ka kthyer ne cifligun e tij. Qeveria nuk e ka sulmuar Banken Boterore dhe ka deklaruar se BB ka aprovuar vetem politikat per prishjen e ndertimeve te paligjshme. Prishja e ketyre ndertimeve eshte nje prioritet konstant i qeverise”, ka deklaruar zedhenesi i PD, Gerti Bogdani.avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PD: Rama po mbron interesat e tij ne Jal

Mesazh nga arberia prej Wed Mar 04, 2009 1:33 am

Ç'fare nuk bejne keta pasardhes te eterve te tyre komuniste e kriminele....
Normale qe Edi Rama ,mundohet qe edhe me te huajte te prishe imazhin e kesaj qeverie...po kjo qeveri shume po e zgjat me keto mafiozlleqe te Edi Rames,çoje para drejtesise(se na plaset edhe juve),dhe le te vazhdoje Edi pastaj te thure lloj lloj pislliqesh ne interesx te xhepave te tij.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi