pershendetje!!!

Shko poshtë

pershendetje!!!

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 6:03 am

pershendetje per arberine dhe the boss..... Very Happy

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga arberia prej Mon Jan 19, 2009 6:06 am

F.l.m Ilda ,dhe une ju pershendes dhe pune te mbare Forumit.edhe BOSS-in e pershendes! Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 6:09 am

Smile Smile

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga ADMIN prej Mon Jan 19, 2009 6:29 pm

pershendetje per te gjithe antaret ne kete forum ku mund te diskutojme me te gjithe shqiptaret
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga Elizabella prej Mon Jan 19, 2009 8:32 pm

Edhe une pershendes te gjithe antaret e ketij forumi
avatar
Elizabella
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 35
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 1:00 am

Pershendetje Elizabelle,sa mire qe erdhi edhe nje vajze ne Forumin simpatik.Urime dhe gjithe te mirat ne diskutimet e hapura dhe te ngrohta ne mesin tone! Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:47 am

Pershendetje edhe per Elizabella dhe Albanin_ boy, ju uroj mirse erdhet ne diaskutim me shqiptaret
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:46 am

mire se na erdhe Elizabella dhe albanian_boy .... Smile

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 4:52 am

Edhe une te pershendes Albanian-boy.ja kalofsh mire ne kete Forum.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga ADMIN prej Thu Jan 22, 2009 4:31 am

Pershendetje per antarin B.P
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga arberia prej Thu Jan 22, 2009 11:53 pm

Une pershendes gjithe antaret e Forumit dhe ju them te mos flini kaq shume, Laughing
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 4:09 am

arberia shkruajti:Une pershendes gjithe antaret e Forumit dhe ju them te mos flini kaq shume, Laughing

Ora 6 e mjesit ,neser do zgjohem ne 5 hahaha
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga arberia prej Fri Jan 23, 2009 4:11 am

mire do te besh,per hater te forumit,hahaha Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 3:19 pm

Pershendetje arberia
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga arberia prej Fri Jan 23, 2009 3:32 pm

Pershendetje Boss!
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 4:17 pm

Nje pershendetje te vecante per Ilden
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga Elizabella prej Fri Jan 23, 2009 8:24 pm

arberia shkruajti:Pershendetje Elizabelle,sa mire qe erdhi edhe nje vajze ne Forumin simpatik.Urime dhe gjithe te mirat ne diskutimet e hapura dhe te ngrohta ne mesin tone! Very Happy

faleminderit pershendes edhe nje here arberia
avatar
Elizabella
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 35
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga arberia prej Sat Jan 24, 2009 8:20 am

Pershendes Elizabellen,fundjave te kendeshme dhe shume te gezuar! Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi