Shperthim ne Prishtine, nuk ka te lenduar

Shko poshtë

Shperthim ne Prishtine, nuk ka te lenduar

Mesazh nga ADMIN prej Wed Feb 25, 2009 6:44 pm

Shperthim ne Prishtine, nuk ka te lenduar


Nje shperthim ka ndodhur ne nje lagje tregtare te Prishtines gjate nates se sotme pa shkaktuar viktima.
Lajmin e ka bere te ditur nje perfaqesues i policise kosovare.
“Bomba nuk ka shkaktuar te lenduar, por vetem deme materiale”, ka shpjeguar zedhenesi i policise.
Nderkohe policia kosovare dhe skuadrat e specializuara te forces se NATO-s ne Kosove kane filluar hetimet per ngjarjen.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shperthim ne Prishtine, nuk ka te lenduar

Mesazh nga arberia prej Fri Feb 27, 2009 3:31 am

Lajme te ketilla ,vetem na trishtojne ,per me teper qe KOSOVA
ESHTE NJE SHTET I PAVARUR POR I BRISHTE.
Shyqyr qe s'ka pas te lenduar dhe pergjegjsit te shkojne para drejtesise.
Uroj qe ngjarje te tilla te mos ndodhin me dhe KOSOVA TE ECE PERPARA DREJT ZHVILLIMIT
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi