PublicitetShkoder, ekzploziv prane shtepise se Topallit

Shko poshtë

PublicitetShkoder, ekzploziv prane shtepise se Topallit

Mesazh nga ADMIN prej Mon Feb 23, 2009 4:09 am

Publicitet
Nje sasi e madhe eksplozivi eshte zbuluar ne Shkoder, ne rrugicen e shtepise se kryeparlamentares, Jozefina Topalli.
Sipas informacioneve te para, sasia e lendes shperthyese ishte e telekomanduar me celular.

Nderkohe mesohet se jane evakuuar nxenesit e nje shkolle, prane zones ku u gjet eksplozivi.

Policia ka rrethuar zonen dhe tashme kane nisur kerkimet per te gjetur autoret e vendosjes se lendes shperthyese.
ADMIN
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: PublicitetShkoder, ekzploziv prane shtepise se Topallit

Mesazh nga arberia prej Tue Feb 24, 2009 6:58 am

Sipas njoftimeve ne TV kishte qene nje sasi me fishekzjarre....
arberia
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi