VAJZAT DHE GJEGRAFIA

Shko poshtë

VAJZAT DHE GJEGRAFIA

Mesazh nga ADMIN prej Sun Jan 18, 2009 11:30 am

Pak kohë më parë nëpërmjet internetit qarkullonte një e-mail që titullohej “Gjeografia e Femrave”. Dhe çfarë përmbante do të thoni ju!? Pikërisht gjeografinë e këtyre grup-moshave. Le ta fillojmë më mirë me to dhe të qeshim paksa, ndërsa më tej zbuloni udhëtimin e gjatë të seksit përreth botës

Gjeografia e femrës

Midis 18 dhe 20 vjeçare është si Afrika: gjysmë e zbuluar, gjysmë e egër, e bukur, natyrale dhe delta fertile.

Midis 21 dhe 30 vjeçare ajo është si Italia: e zhvilluar mirë dhe një treg i hapur veçanërisht për ata që i ofrojnë para të thata.

Midis 31 dhe 35 vjeçare femra është si Florida: tejet e nxehtë, e rehatuar dhe e bindur për bukurinë e saj.

Midis 36 dhe 40 vjeçare një femër është si Franca: butësisht e pjekur, por ende shume e ngrohtë e mrrekullueshme dhe e dëshirueshme për vende të pavizituara
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VAJZAT DHE GJEGRAFIA

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 5:37 am

vetem gjeografira dalin per femrat ndoshta nga qe jane pozicion strategjik per mashkullin Laughing Laughing Laughing

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VAJZAT DHE GJEGRAFIA

Mesazh nga arberia prej Mon Jan 19, 2009 6:09 am

hahaha,po pse ore ,po 40 vjeç e tutje ,s'hyn ne asnji shtet e hahaha Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VAJZAT DHE GJEGRAFIA

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 6:10 am

hahah siç merdhifin pastaj Laughing

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VAJZAT DHE GJEGRAFIA

Mesazh nga arberia prej Mon Jan 19, 2009 6:20 am

Jo,jo 40 vjeç,eshte shume shpejt hahaha
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VAJZAT DHE GJEGRAFIA

Mesazh nga arberia prej Mon Jan 19, 2009 6:21 am

Le qe varet si t'ja besh hyzmetin mendjes tate,ashtu pastaj shkon jeta e re dhe s'plakesh kurre, hahaha
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VAJZAT DHE GJEGRAFIA

Mesazh nga ADMIN prej Mon Jan 19, 2009 5:25 pm

arberia shkruajti:hahaha,po pse ore ,po 40 vjeç e tutje ,s'hyn ne asnji shtet e hahaha Very Happy Very Happy Very Happy

Jo ndoshta autori nuk ka dashur qe ti ofendoje ,por une them qe nga 40 vjet e deri 100 jan boset e te tjereve ,,me nje fjale ato bejne cju do qefi dhe te gjithe te tjeret duhet qe ti nigjojne dhe te marrin shembull tek to
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VAJZAT DHE GJEGRAFIA

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 12:54 am

Keshtu po ,Boss-i,me gjithe mend ashtu eshte,ç'ju do qefi bejne(ne sensin e mire dhe brenda normave e?) Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VAJZAT DHE GJEGRAFIA

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:30 am

arberia shkruajti:Keshtu po ,Boss-i,me gjithe mend ashtu eshte,ç'ju do qefi bejne(ne sensin e mire dhe brenda normave e?) Very Happy

Sigurisht ,sepse jane edhe te praktikuara me jeten ,sidomos i dine shume mire normat shoqerore ,prandaj
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: VAJZAT DHE GJEGRAFIA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi