Mir se ju gjeta...

Shko poshtë

Mir se ju gjeta...

Mesazh nga Engjelli shqiptare prej Sat Feb 21, 2009 2:11 am

Pershendetje un jam Engjelli shqiptare....jetoj ne itali..kam lindur ne tirane..po te tregoj per veten time..
me pelqen te vishemi me roba moderne te modes.....jom sexy..elegante.... Laughing Laughing nuk me pelqen sporti dhe fiskultur nuk beje dal me shoqet neper shkolle .... jam ne shkolle..natyrisht ne ore te mesimit me pelqen te bje cik zhurem...
ne jeten e perditshme jam nje goc e thjeshte...pastaj kur vjen fundjava dal me shoqerine......
jam serioze ne momentet e caktuar..
po gjithashtu boj cik gallat.....jam romantike....dhe me pelqen shume muzika.....
me notat jo te shkelqyera po ec mo!!...
fundjaven e kaloj me shoqerine ne buze te detit dhe jasht,ne lokal ose ne per piazza.....
vdes per milan....eshte skuadra me e forte dhe kuq e zi si flaumi jone shqipetar...
tani do ju flas per karakterin..ze miqesi shume shpejt....jam tip i qet....
me pelqen te grricet cik me gocat sidomos me ato qe kam inat... jam tip shume i turpshem...e embel....
jam dhe nevrike....jam e padurushme..merzitem shume..ndonjehere..jom e rrezikshme...me pelqejne meshkujt.. Laughing kur dikush nuk me vlerson ose me refuzon..jam e dashur me njerezit qe mu me duan...jam shejtone....
jam e zgjuar per aq sa di...te vertete nje person ja them ne fytyre dhe jo pas kurrizit.
dhe dua qe dhe ata mi thone gjera ne fytyre...i ndimoj gjithmone shoket kur kam mundesi...
ose kur me jepet mundesia...kam nje shoqeri te papame...
jam shume e pjekur per moshen qe kam....jam gjumashe...upssssssss kom harru me thon sa gjona te tjera... jam goc per shpi...per dashni....per gallat...per shoqeri....per muahabet...per sherr me grushta me gota me pjata... (me kujtohet ilda me ate tjetren ahahahahah Laughing Laughing )
vdes per kepuce...taka....atlete....kujdesm shume per veten....per trupin tim [mrgreen]
per floket dhe thojte jane tamon si kalamoj per mu Laughing
vdes per rroba...bluze...patallona....breke..tanga...fustane..etjjjjjjjjj
vdes per te kercu me lujt pak sumen....belin...amon vdes per party....per festa me shoqerine....
jam blete puntore...po amon vetem bagnion nuk e laj kurre...ma shfipppppp.... nuk di me gatu shum mire...
nuk di me la rroba me dore....
nuk di me kendu....
nuk di me notu ...
amon vdes per ngjyren e leporadit....mbaroj fare...
di me gacmu pak cuant.... dhe sigurisht e dine qe un marr pjese ne te gjitha diskutimet...jap opinion tim dhe mendimin tim me aq llogjike qe kam dhe kuptoj jom e zgjut shum mer amon....dhe pse nai here ja fus kot del plot.....
kur te kujtoj te tjetrat i them prap.....hahahaa kom bo dialog...shpresoj tja kalojme sa me mire bashke.... Razz Razz Razz
avatar
Engjelli shqiptare
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 7
Points : 1
Reputation : 0
Registration date : 21/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mir se ju gjeta...

Mesazh nga ADMIN prej Sat Feb 21, 2009 10:51 am

Te uroj mire se ardhjen Engjelli shqiptar ,te uroj ta kaloni sa me bukur ketu
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mir se ju gjeta...

Mesazh nga Elizabella prej Sat Feb 21, 2009 11:03 am

Mire se erdhe Engjell ,beson qe te kemi pritur
avatar
Elizabella
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 35
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mir se ju gjeta...

Mesazh nga Korcari prej Sat Feb 21, 2009 11:05 am

O Korcar o hic fare,te uroj ta kalosh mire Smile
avatar
Korcari
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 5
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mir se ju gjeta...

Mesazh nga LULJETA prej Sat Feb 21, 2009 11:06 am

Engjell te marrte e mira ,ne Itali rruget e veshtira? Very Happy
avatar
LULJETA
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 17
Points : 8
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mir se ju gjeta...

Mesazh nga TIRANA prej Sat Feb 21, 2009 11:09 am

avatar
TIRANA
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 8
Points : 2
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mir se ju gjeta...

Mesazh nga KOSOVARI prej Sat Feb 21, 2009 11:16 am

Tung o Vajza Tiranet ,sa kenge e bukur kjo Very Happy
avatar
KOSOVARI
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 5
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mir se ju gjeta...

Mesazh nga Engjelli shqiptare prej Sat Feb 21, 2009 12:05 pm

flm te gjithe permirpritjen
avatar
Engjelli shqiptare
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 7
Points : 1
Reputation : 0
Registration date : 21/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mir se ju gjeta...

Mesazh nga arberia prej Sat Feb 21, 2009 4:06 pm

edhe une te pershendes o Engjelli shqiptar Very Happy ,shpresoj t'ja kalojme mire se bashku ne mes miqsh ne kete forum
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mir se ju gjeta...

Mesazh nga MIRELA prej Sat Feb 21, 2009 9:45 pm

Engjellushe po ne Milan rrini juve ,pershendes te gjithe shqiptaret qe jetoni ne Milan ,ja kalofsh gezuar ketu
avatar
MIRELA
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 3
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mir se ju gjeta...

Mesazh nga Engjelli shqiptare prej Thu Apr 09, 2009 4:19 am

mir se ju gjet
avatar
Engjelli shqiptare
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 7
Points : 1
Reputation : 0
Registration date : 21/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mir se ju gjeta...

Mesazh nga arberia prej Thu Apr 09, 2009 10:53 am

Engjelli shqiptar,mireserdhe dhe mirese na ke gjetur Very Happy ,shpresoj te vish me shpesh ketej nga ne dhe te na shikosh si jemi Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mir se ju gjeta...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi