Gratë e ministrave

Shko poshtë

Gratë e ministrave

Mesazh nga ADMIN prej Fri Feb 20, 2009 4:27 am

Gratë e dy ministrave të rinj, po pinin kafe te “Sheratoni” dhe po ankoheshin për problemet e tyre. Njëra prej tyre tha:
-Paratë që merr burri im nuk mjaftojnë asnjëherë, nuk di si do ia dal mbanë!...
E dyta i mban ison:
-Ideale do të ishte të gjeje një të dashur që të të jepte dy milionë lekë në muaj.
E para ia kthen:
-Po, posi, po ku ta gjej se?!
-Epo e njëjta gjë është edhe po të kesh dy të dashur që të të japin nga 1 milionë – ia kthen shoqja.
E para thotë:
-Të them të vërtetën, edhe 4 të dashur me nga 500 mijë lekë secili në muaj, nuk do të ishin keq.
Në këtë çast ndërhyn një plak që ishte ulur aty pranë dy grave dhe po dëgjonte bisedën:
-Dëgjoni çupa, kur të arrini në 20-30 mijë lekë për një të dashur, mua më keni këtu...
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gratë e ministrave

Mesazh nga arberia prej Wed Mar 25, 2009 1:11 pm

hahaha,ja u paska bere mire hesapet plaku...hahahaha
jane terbuar nga e mira....
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi