NJE PERSHENDETJE TE VECANTE PER ILDEN

Shko poshtë

NJE PERSHENDETJE TE VECANTE PER ILDEN

Mesazh nga ADMIN prej Thu Feb 19, 2009 5:26 am

O moj Ilda ku ke shku
ne provime si ja ke kalu
mire se erdhe me kemb te mbare
me gjithe zemer ,mire se ke ardhe
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NJE PERSHENDETJE TE VECANTE PER ILDEN

Mesazh nga arberia prej Thu Feb 19, 2009 5:42 am

Ilda ,edhe une te pershendes per mireseardhjen ne Forum,si ja kalove me provimet ,besoj se mire dhe se je lodhur.tani mbase do te kesh pak kohe per forumin dhe neve,miqte e tu te forumit...gjithe te mirat te uroj Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje,,,,

Mesazh nga iliri74 prej Thu Feb 19, 2009 7:00 pm

Ne rradhe te pare doja te beja nje pershendetje te gjithe anetareve te ketij forumi..
Dhe pershendetja e dyte i takon atij qe e krijoj kete forum duke i uruar qe te kete me shume anetare te tjere,,,
Uroj tja kalojme mire te gjithe ketu... Smile

iliri74

Numri i postimeve : 1
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 19/02/2009

Shiko profilin e anëtarit http://shqiperia.catsboard.com/index.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NJE PERSHENDETJE TE VECANTE PER ILDEN

Mesazh nga ADMIN prej Thu Feb 19, 2009 8:23 pm

Flm shume iliri74 dhe te uroj mire se ardhjen ne forumin tone
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NJE PERSHENDETJE TE VECANTE PER ILDEN

Mesazh nga ADMIN prej Fri Feb 20, 2009 7:54 am

iliri74 shkruajti:Ne rradhe te pare doja te beja nje pershendetje te gjithe anetareve te ketij forumi..
Dhe pershendetja e dyte i takon atij qe e krijoj kete forum duke i uruar qe te kete me shume anetare te tjere,,,
Uroj tja kalojme mire te gjithe ketu... Smile

Do te ishte mire sikur te besh nje prezentim me te gjere Iliri74 ,me deshire nuk diskutohet ,pershendetje
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NJE PERSHENDETJE TE VECANTE PER ILDEN

Mesazh nga Ilda prej Fri Feb 20, 2009 3:14 pm

thnx per prsh dhe une ju pershendes.

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: NJE PERSHENDETJE TE VECANTE PER ILDEN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi