Michelle Obama dergon vezhguese ne sfilatat e modes

Shko poshtë

Michelle Obama dergon vezhguese ne sfilatat e modes

Mesazh nga ADMIN prej Wed Feb 18, 2009 4:20 am

Michelle Obama eshte nje ndjekese e modes dhe vezhguese e mire e saj. Mesohet se zonja e pare e SHBA-se ka derguar ne sfilaten e Nju Jorkut nje vezhguese te besuar, e cila do te ndjeke modelet e prezantuara nga stilistet amerikane.
Desiree Rogers, sekretarja sociale e Shtepise se Bardhe, ka shoqeruar drejtoreshen e revistes se modes, “Vogue”, Anna Wintour ne pasarelat njujorkeze, ku jane prezantuar veshjet e sezonit te ardhshem vjeshte-dimer.

Mes emrave qe marrin pjese ne sfilata eshte stilisti Thakoon, i preferuar nga Michelle dhe Donna Karan, qe ka krijuar look-un e femrave ne karriere. Pak dite me pare zonja e pare amerikane u shfaq ne kopertinen e revistes “Vogue”.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Michelle Obama dergon vezhguese ne sfilatat e modes

Mesazh nga arberia prej Wed Feb 18, 2009 4:52 am

Po normale ,te gjithe i kane syte tane tek zonja e pare Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi