Kosova po ze vendin e saj ne atlaset e botes

Shko poshtë

Kosova po ze vendin e saj ne atlaset e botes

Mesazh nga ADMIN prej Tue Feb 17, 2009 3:33 pm

Kosova po ze vendin e saj ne atlaset e botes


Per breza te tere kosovaresh, realiteti i Kosoves se pavarur eshte endrra e nje jete te tere, pas me shume se dy shekujsh, jo thjesht ne Jugosllavi, por edhe nen thundren shtypese te makinerise serbe te shtetit dhe propagandes.
Ndaj realiteti i ri i Kosoves shtet ka shume rendesi, edhe ne shenjat me te vogla. Sic jane per shembull atlaset e botes, ku duket tashme qarte konturi i shtetit me te ri ne bote.

“Perdorues te ndryshem ne gjuhe te ndryshme do ta shohin Kosoven prane vendeve te tjera te botes”, deklaron studiuesi Bardhyl musai.
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kosova po ze vendin e saj ne atlaset e botes

Mesazh nga arberia prej Tue Feb 17, 2009 3:40 pm

Me se fundmi cheers
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi