Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje

Mesazh nga Dea_Rei prej Thu Feb 12, 2009 11:12 pm

Pershendetje te dashur lexues. Une jam Dea_Rei. Jam studente ne Seattle-Washington.
Uroj te kalojm mire sebashku. Smile
avatar
Dea_Rei
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Age : 32
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 12/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga ADMIN prej Thu Feb 12, 2009 11:15 pm

Jemi aq te kenaqur qe na erdhi edhe nje studente ,dhe te urojme mire se ardhjen ketu ,te urojme jete te gjate dhe te lumtur dhe suksese ne studime


Edituar për herë të fundit nga ALBANI në Fri Feb 13, 2009 7:33 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Dea_Rei prej Fri Feb 13, 2009 12:19 am

Faleminderit per mikpritjen Alban. Gjithashtu faleminderit per ftesen per te qen pjese e kti forumi.
avatar
Dea_Rei
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Age : 32
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 12/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga arberia prej Fri Feb 13, 2009 4:34 am

Pershendetje Dea_Rei,dhe te uroj gjithe te mirat, ne studime paç suksese! Smile
Ne kete forum besoj se do t'ja kalosh mire ne shoqerine e njerzve te mire.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga SHQIPTARI prej Fri Feb 13, 2009 4:23 pm

Dia_rei mire se erdhe ne forumin tone te lumtur ,ne nje familje vertete me nje ambjent argetues
avatar
SHQIPTARI
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 4
Points : 1
Reputation : 0
Registration date : 08/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga TIRANA prej Fri Feb 13, 2009 4:40 pm

Edhe nje studente ,ja kalofsh bukur ketu,suksese te metejshme
avatar
TIRANA
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 8
Points : 2
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Korcari prej Fri Feb 13, 2009 4:43 pm

Ckemi andej nga Paqesori ,mireseerdhe ketu ku flasim te verteten Very Happy
avatar
Korcari
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 5
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Elizabella prej Fri Feb 13, 2009 4:50 pm

Gjithe diten ne pune nuk shofim kush shkon as kush vjen ,mire se te pruni Zoti Smile
avatar
Elizabella
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 35
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga LULJETA prej Fri Feb 13, 2009 6:41 pm

Dia_rei pershendetje to you to mire se vjen ketu,kalo caste te bukura
avatar
LULJETA
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 17
Points : 8
Reputation : 0
Registration date : 10/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Dea_Rei prej Fri Feb 13, 2009 7:48 pm

Faleminderit per mikpritjen. Qekeni me verte te mire juve Razz
Jam mese e sigurt qe do kalojm kendshem bashk.
avatar
Dea_Rei
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Age : 32
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 12/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Engjelli shqiptare prej Sat Feb 21, 2009 4:05 am

mir se te gjeta..
avatar
Engjelli shqiptare
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 7
Points : 1
Reputation : 0
Registration date : 21/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi