DASHURIA

Shko poshtë

DASHURIA

Mesazh nga ADMIN prej Wed Feb 11, 2009 8:24 am

Kush e komendon njeriun zemra apo truri?Po shtroj kete pyetje se ka shume raste qe zemra te thot te besh ndryshe
dhe truri ndryshe shpesh degjojme :e bera keshtu se keshtu ma tha zemra
ose e bera keshtu se keshtu ma tha truri me cilen eshte me mire te ece njeriu
cfar ti thote truri apo cfar ndjen ne zemer
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: DASHURIA

Mesazh nga arberia prej Wed Feb 11, 2009 11:41 am

e mira eshte te jene ne sinkron,zemra me trurin.Kjo do te jete idealja.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi