Une them qe

Faqja 12 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Wed May 13, 2009 1:50 am

Smile une them qe m.m.gj. te gjitheve dhe nje dite e mbare qofte e sotmja
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga redrose prej Wed May 13, 2009 2:32 am

une them qe mirmengjesi arberia dhe ja kalosh sa ma mire, se une po shkoj sonte me fjet heret se vdiqa.
avatar
redrose
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 20
Points : 37
Reputation : 3
Registration date : 13/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga redrose prej Wed May 13, 2009 2:34 am

harrova,,,,

une them qe ku je alban qe nuk te kam pa sot askund, ja kalosh mire alban dhe shpresoj qe te shihemi sonte ne ''CHAT''
avatar
redrose
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 20
Points : 37
Reputation : 3
Registration date : 13/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Thu May 14, 2009 4:23 am

une them qe,mirdita miqte e mi,ketu ne Tirane ka fillu pak vapa Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 12 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi