Une them qe

Faqja 11 e 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Fri Feb 20, 2009 7:50 am

Une them qe shko ne zonat e veriut dhe do te plotsohet deshira
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Fri Feb 20, 2009 3:17 pm

une them qe ketej nga une 5 ° mire jo keq ..ne krahasim me -19° qe ka qene jemi drite e lule kur thone plakat...

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Fri Feb 20, 2009 4:00 pm

Une them qe o zot sa mire qe erdhi e premtja ,2 dite pushim hahaha
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Wed Mar 25, 2009 8:34 am

Une them qe si jeni ore miqte e mi te forumit dhe Alban shume i bukur sfondi me flamujte shqiptare Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Mon Mar 30, 2009 2:28 am

Une them qe MIREMENGJES,miqve te mi te forumit.
Nje jave e mbare ,qofte kjo per te gjithe ne. Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Mon Mar 30, 2009 4:01 am

Une them qe flm shume arberia
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Sat Apr 04, 2009 2:07 am

une them qe miremengjes dhe nje fund jave te bukur ,per te gjithe miqte e mi te forumit Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Tue Apr 07, 2009 2:45 am

UNE THEM QE QOFSHI MIRE ,O SHQIPTARET E MI,KUDO QE JENI
DHE E GEZOFSHIM SHQIPERINE NE NATO cheers cheers cheers
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Tue Apr 07, 2009 3:59 am

cheers cheers cheers
arberia shkruajti:UNE THEM QE QOFSHI MIRE ,O SHQIPTARET E MI,KUDO QE JENI
DHE E GEZOFSHIM SHQIPERINE NE NATO cheers cheers cheers
cheers cheers cheers
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Wed Apr 15, 2009 1:51 am

Une them qe o miq te ketij Forumi kaq te dashur,ku jeni ,shume s'po dukeni fare ketej nga ne,po hajdeni,hajdeni se ketu ka ardhur pranvera Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga redrose prej Wed Apr 15, 2009 3:15 am

Une them mire se ju gjeta Albani e Arberia , dhe shume faleminderit per mendimet tuaja, Very Happy
avatar
redrose
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 20
Points : 37
Reputation : 3
Registration date : 13/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Wed Apr 15, 2009 3:19 am

une them qe prsh all !!

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Wed Apr 15, 2009 4:11 am

Une them qe eshte nje dite e bukur pranvere sot ,qe nuk ka shoqe
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Wed Apr 15, 2009 4:38 am

une them qe po iki te lexoj tani ...kalofshi mire !!!

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Wed Apr 15, 2009 7:57 am

Une them qe ne na ka marre shume madhi per ty,apo jo Arberia
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Wed Apr 15, 2009 2:11 pm

Une them qe ju dua shume te gjitheve por me Ilden kam kaluar shume mire dhe kam luajtur me te dhe me ka kenaqur shume.besoj se perseri do te ma jape ate kenaqesi. Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Thu Apr 30, 2009 3:44 am

Une them qe sot eshte 30 prill dhe neser 1 maji.
Une them qe neser jam pushim,feste zyrtare. Very Happy
une them po ju keni feste?
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Thu Apr 30, 2009 4:11 am

Une them qe jo nuk kemi feste,ju urojme ta kaloni mire ne feste
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Thu Apr 30, 2009 6:27 am

une them qe ne fakt nuk eshte feste,une u shpreha gabim,ka mbetur keshtu ngaqe e bejme pushim(por historia eshte se ka qene proteste)
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Fri May 01, 2009 10:23 am

Une them qe ta kaloni sa me bukur kete fund jave
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Fri May 01, 2009 3:27 pm

une them qe f.l.m.Alban,gjithashtu edhe ti,ja kalofsh mire Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Mon May 04, 2009 1:03 am

Une them qe te kalojme nje jave sa me te pasur me pune dhe pare Laughing ,dheeeee....me shume humor
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Tue May 05, 2009 10:26 am

Une them qe jam duke kaluar disa dite shume te lumtera ne jeten time ,me gezime dhe harmoni po thuaj ne te gjitha aspektet e jetes time
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga redrose prej Sun May 10, 2009 9:53 am

une them qe je shume me fat Alban, se mua spo ze gjumi aspak e u be 2 e nates e jam ne internet.
avatar
redrose
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 20
Points : 37
Reputation : 3
Registration date : 13/04/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Mon May 11, 2009 3:33 am

une them qe,pse s'te ze gjumi???
une them qe mos e vrit shume mendjen Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 11 e 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi