Une them qe

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Mon Jan 19, 2009 3:51 pm

Une them qe dakort BOSS eshte,por eshte BOSS i mire dhe familjar,po na u vonu dhe po na ben merak,hahahamos i kane zen prite forumsat e tjere ,o Ilda hahaha Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 3:56 pm

une them qe ka mundesi por sbesoj qe e ben kete pune ai hheheheheh

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Mon Jan 19, 2009 4:17 pm

Une them qe u be vone dhe do largohem tani,naten Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Mon Jan 19, 2009 4:18 pm

une them qe naten arberia Very Happy

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Mon Jan 19, 2009 4:36 pm

arberia shkruajti:Une them qe dakort BOSS eshte,por eshte BOSS i mire dhe familjar,po na u vonu dhe po na ben merak,hahahamos i kane zen prite forumsat e tjere ,o Ilda hahaha Very Happy

Une them qe diten e hane ndaloj ne shume dyqane per te tregtuar ushqimet e javes
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 12:57 am

Une ,them qe,M.mengjez te gjithe ju qe keni filluar diten dhe mbare sot,kurse atyre qe po flene ende ,nje zgjim te bukur!
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:32 am

Une them miremengjez ,ose andej nga Europa miredita
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:44 am

une them qe miredita... Smile

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 7:41 am

Une them qe ,miredreka te gjitheve...Dite e mire sot,lindi me diell pranvere,te ngrohte, e tani eshte nxire fare ,per nje shi...o sa mire..
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 12:43 pm

Une them qe kam edhe po thuaj 2 ore pune
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 3:04 pm

une them qe mbrema.....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:05 pm

Mirmbrama te gjitheve
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 3:15 pm

une them qe sot na erdhi letra per te paguar per shtesen e shtepise,qe do te legalizojme.Bravo Sala..hahaha
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:17 pm

arberia shkruajti:une them qe sot na erdhi letra per te paguar per shtesen e shtepise,qe do te legalizojme.Bravo Sala..hahaha

Nuk te kuptoj ,cka te beje shtesa e shtepise ,pastaj kush dine se sa shtepi shton ti!!!
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 3:27 pm

kemi bere shtese anesore te pallatit dhe eshte krijuar nga kjo qeveri,qe sa erdhi ne pushtet nje Agjensi e Legalizimeve.Kjo per ndertimet pa leje,edhe ne pa leje e kishim bere ,qe ne 1997.Mirepo nuk ke te drejte ta hipotekosh,po nuk e legalizove.Kjo agjensi ,ka strukturat e saj dhe erdhen specialiste e masin sip.,dhe nxjerrin se sa do te paguash sipas metrave katrore.Kjo eshte per ne gjithe Shqiperine,ka edhe nen deget e saj.Me parate qe mblidhen nga keto ndertime pa leje,se ka shume,edhe atje ku u zune tokat e pronareve,qe kane ndertuar vila,do te paguajne se perndrushe nuk ta hipotekon ,do te shlyhen pronaret e troeve qe ja kane zene te ardhurit...
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:31 pm

aaaaa nuk e dija ,flm per sqarimin se u hutova per nje moment
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 3:33 pm

une them qe o boss tek portali sarrij te bej ndryshime se di pse qe te vendosesh lajmet me te fundit apo gjera pak me te rendesishme ....si mendon ???

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:38 pm

Une them qe emrin e kam THE BOSS por ne te vertete ju jeni BOSS ketu
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 3:43 pm

un ethem qe vertet sarrij te bej ndryshime tek portali dmth te faqa kryesore se di pse ????

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 3:44 pm

Do te arrishe
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 3:53 pm

une them qe ilda,me pak mund do arrish,patjeter

Une them qe Ilda po nuk arrine sonte do te arrime neser patjeter ,dite e re nafake e re
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 3:59 pm

hahah une them qe sigurisht Smile

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 4:16 pm

Une them qe ,mos me thate naten tani?
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 4:17 pm

une them qe po iken ti arberi ???

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Tue Jan 20, 2009 4:17 pm

jo,jo,po nuk ju pashe ...hahaha
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi