Une them qe

Faqja 5 e 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 3:27 pm

une them qe ti Ilda te numerosh deri ne 10 ,kur je ne moskontroll Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 3:29 pm

Ilda shkruajti:une them qe se kontrolloj dot o porta nejse do kaloj Smile

Une them qe e kam parasyshe ,te betohem ,por nuk eshte gje serjoze
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 3:35 pm

une them qe bukur ketu eeeee Laughing

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 3:43 pm

po mi ilda po te kesh Bossin dhe mua(hahaha) ketu pse mos jesh mire ti hahaha(shaka kjo e ,e imja e) Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 3:46 pm

une them qe eeeeeee po pra pikerisht per ty dhe bossin ishte ajo qe thash pak me lart qe jeni ju te mire qe eshte mire dhe atmosfera Laughing Laughing

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 3:46 pm

hajde Memi ,hajde,qef memi,hahaha
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 3:47 pm

Ilda shkruajti:une them qe bukur ketu eeeee Laughing

Je e mire ti vete prandaj eshte mire dhe ngrohte ketu
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 3:48 pm

arberia shkruajti:hajde Memi ,hajde,qef memi,hahaha
hahhaha arberi mshkrive duke qesh hahahaha

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 3:48 pm

E ke pare 8 persona plus?Komedi,e papare,hahah,ua mi ilda m'ka hyp e qeshmja...hahahas'po shkruj dot....uaaa,me dalte per hajer...se m'u kujtu kjo tani (komedia,o ZOT ,me lot) Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 3:51 pm

Une them qe nga e qeshura ,paskam ngaterruar temen hahaha,ç'na ben ky forumi ore Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 3:51 pm

Mire qe jam ketu ne shtepi tani se sikur te isha ne pune me gjithe keto te qeshura ,koleget e punes do mendoshin se jam i cmendur duke qeshur me vete
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 3:52 pm

une them qe hahahahahahahhahahaaah

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 3:53 pm

edhe une them qe Smile
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 3:53 pm

une them qe thnx arberi na largove stresin qenke njesh vertet Very Happy

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga ADMIN prej Wed Jan 21, 2009 3:54 pm

Ilda shkruajti:une them qe thnx arberi na largove stresin qenke njesh vertet Very Happy

Sa njesha ke ti???
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 3:56 pm

sa te doje,ç'pune te prish ty hahaha
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 3:57 pm

hahhah une them qe e kisha fjalen per njesh para dyshit se shpesh shprehem per njesh pas dyshit hahahahahahahahaha

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 4:01 pm

une them qe na u regjistrua dikush redwind hajt mirese na erdhe redwind Very Happy

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Vizitor prej Wed Jan 21, 2009 4:13 pm

un them qe mirnbrema dhe njehere dhe mire se ju gjeta Smile

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 4:14 pm

une them qe jeton ne belgjik ti redwind pasi e lexova tek prezantimi mos me thuaj qe me njeh ????? apo ska te bej ?????

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 4:15 pm

Une them qe miresenaerdhe dhe mirsena gjete Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Vizitor prej Wed Jan 21, 2009 4:19 pm

flm arberia..nick vertet prej patrioteje shpresoj te jesh vertet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 4:25 pm

une them qe o njerez nga u zhduket Laughing Laughing

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga arberia prej Wed Jan 21, 2009 4:29 pm

Ou ,po Ildushe ketu jam po shetisnja me kale neper forum hahaha
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Ilda prej Wed Jan 21, 2009 4:35 pm

une them qe shyqyr se me ngriu gjaku mendova qe kishte ndodhur ndonje gje hahahahahhaah

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Une them qe

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi