"Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Shko poshtë

"Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 3:55 pm

Folni cfare te doni ,,sigurisht duke zbatuar rregullat e forumit me edukate, ketu nuk do te ngelet qefi as njeriu ,kush nuk i don shakate te thone qe jo shaka per mua
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 3:59 pm

O moj Ilda cfare po ben
qe nuk vjen te bejme dyzen
arberia po te therret
hajde pra se nuk ka lezet
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga arberia prej Fri Jan 23, 2009 4:02 pm

Hajde Ilda,fol pra
ne forum ne bejm shaka
me ke lodh kaq shume sot
sa dhe pak
do qaj me lot Sad
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 4:04 pm

Kur nje femer thote po qa
nje hall te madh ajo e ka
Ilda vere doren ne zemer
se edhe ti je femer
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga arberia prej Fri Jan 23, 2009 4:10 pm

Ilda tani eshte ne gjum
qe te rritet dhe me shume
neser ne mengjes
zgjohet si lule me ves
dhe ne forum do te vije
me gezim do te hyje
do te lozim bashke tok
do te flasim porsi shok. Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 4:12 pm

Nuk besoj se ka fjete akoma
por do te jete tuj studjua tek dhoma
ose tuj shiku ne internet
se cfare bene ajo e din vete
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga arberia prej Fri Jan 23, 2009 4:17 pm

po le te mesoje
shkollen me sukses
te mbaroje
se e presin dite te mira
me pune te veshtira
ne shkollen, jete
do te mesoje vete
te punoje e te luftoje
qe jeten mire ,ta perballoje Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 4:21 pm

Nuk meson te perballoje jeten
por shume njerzeve do te jau shpetoj jeten
ajo studion per mjeksi
te kthehet te punoje ne Shqiperi
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga arberia prej Fri Jan 23, 2009 4:24 pm

Te punoje ne Shqiperi
me vullnet dhe dashuri
te semuret t'i sheroje
edhe jeten t'jau shtoje
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 4:28 pm

Nuk eshte lehte nuk i ve faj
te studiosh nuk eshte kollaj
sidomos te dalesh doktor
eshte me deshire nuk eshte me zor
por ne Ilden kemi shume shprese
se do vine duke qeshe
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga arberia prej Fri Jan 23, 2009 4:32 pm

I dua shume,keta femij
qe behen per Shqipri

te vine te punojne ketu
te mos shkojne tutje-tehu
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 4:37 pm

Vec shqiperia eshte per ne
jo ketu por vetem atje
te jetojme ne vendin tone
ku djelli e hana jane gjithmone
ku lumturia ka hijeshi
ku jeta shkone vetem ne dashuri
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: "Tema per shaka dhe vetem per shaka"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi