ELI FARA

Shko poshtë

ELI FARA

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 3:47 pm

avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ELI FARA

Mesazh nga arberia prej Fri Jan 23, 2009 3:49 pm

Mbetet njesh ,per mua ,ditet shkojne e kjo rinohet dhe zbukurohet Very Happy
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ELI FARA

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 3:52 pm

arberia shkruajti:Mbetet njesh ,per mua ,ditet shkojne e kjo rinohet dhe zbukurohet Very Happy

Edhe per mendimin tim kjo eshte ylli i muzikes shqiptare ,ne dac me kohen ,nee dac koservative
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ELI FARA

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi