Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Shko poshtë

Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga Ilda prej Tue Jan 20, 2009 5:07 pm

A mendoni qe mund te ekzistoje nje ndjenje miqrsie midis nje mashkulli dje femre apo jeni te prere qe nuk ekziston ????

Per mendimin tim sigurisht qe ekziston pasi kete e them nga eksperienca.....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga ADMIN prej Tue Jan 20, 2009 5:09 pm

Sigurisht qe existon ,pa dyshim
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga Elizabella prej Tue Jan 20, 2009 5:55 pm

Duhet te kene ,per ne femrat eshte normale
avatar
Elizabella
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 35
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga arberia prej Thu Jan 22, 2009 6:38 am

Patjeter qe duhet te kete sinqeritet,perndryshe nuk ka miqesi te mirefillte. Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga ADMIN prej Thu Jan 22, 2009 7:49 am

Elizabella shkruajti:Duhet te kene ,per ne femrat eshte normale

Sot ne keto dite edhe per shume meshkuj eshte normale ,sidomos per meshkujt qe e kuptojne jeten dhe kane nje cike edukate ,pastaj per ne te martuarit eshte detyrim moral
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga arberia prej Thu Jan 22, 2009 11:55 pm

Jam shume dakort me ty Smile
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga ADMIN prej Fri Jan 23, 2009 3:20 pm

Very Happy
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga Dea_Rei prej Thu Feb 12, 2009 11:19 pm

Per mendimin tim ka shoqeri te sinqert deri ne momentin qe fillon te shohesh tjeterin me nje sy tjeter. Shoqeria e sinqert egziston por duhet shum pune qe te mbetet e till.
avatar
Dea_Rei
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Age : 32
Points : 0
Reputation : 0
Registration date : 12/02/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga ADMIN prej Thu Feb 12, 2009 11:31 pm

Dea_Rei shkruajti:Per mendimin tim ka shoqeri te sinqert deri ne momentin qe fillon te shohesh tjeterin me nje sy tjeter. Shoqeria e sinqert egziston por duhet shum pune qe te mbetet e till.

Shume interesant ky mendim por njerez jemi edhe mund te gabojme por nuk quhet gabim ne qofte se ben vetem nje gabim ,flas nje shok apo nje shoqe duhet te ja vene ne dieni gabimin tjetrit atehere do te tregojne a eshte shoqeria e sinqerte apo jo
avatar
ADMIN
admin
admin

Numri i postimeve : 902
Points : 859
Reputation : 10
Registration date : 10/01/2009

Shiko profilin e anëtarit http://www.Bajzianet.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga arberia prej Fri Feb 13, 2009 2:22 pm

po,po edhe une me kete am,çdo gje duhet thene ne sy dhe drejtperdrete ,si ta kesh mendimin t'a thuash pa rezerva.Ky eshte sinqeriteti dhe mbi kete baze mbahet edhe shoqeria apo miqesia mes tyre.
avatar
arberia
Antar i e shquar
Antar i e shquar

Numri i postimeve : 626
Points : 341
Reputation : 61
Registration date : 19/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga MISTRECI prej Fri Mar 27, 2009 10:11 pm

ne qofte se djali eshte homoseksual vetem athere shoqeria eshte komplet e sinqerte per ndryshe e dini vete hahahah Very Happy

MISTRECI
Antar i e regjistruar
Antar i e regjistruar

Numri i postimeve : 6
Points : 5
Reputation : 0
Registration date : 20/02/2009

Shiko profilin e anëtarit http://shqiperia.catsboard.com/index.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga Ilda prej Wed Apr 15, 2009 3:37 am

une kam shoke dhe e them me bindje qe midis femres dhe mashkullit ekziston shoqeria e sinqerte.....

Ilda
antar shume aktiv
antar shume aktiv

Numri i postimeve : 295
Points : 16
Reputation : 0
Registration date : 18/01/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga Lec Neli prej Sat Aug 08, 2009 1:14 am

Hahahah ikja pytje me duket pytje adolishentash por gjithsesi po e jap menimin.

Jo gjithca ne jete shifet me kanveshtrimin e terhekjes seksuale, dhe jeta nuk sjellet rreth seksit apo terhekjes seksuale, por mu me duket se nodh e kunerta, pra edhe terhekjet fizike apo seksuale mes femnes e mashkullit i pershtatet njerzve dhe jets, kshtu qe nuk asht e domosdoshme me pas shoqni tjeter pervec se shoqni te sinqert. Nejse kjo varet shum edhe te individ dhe rrethanat dhe njenjat e individidve mes tyne. Personalisht besoj se shoqnia mes gjinive te kunerta asht normale, dhe ky asht fakt sepse tetan ne si studenta si puntore jena te detyrum me kriju e me majt shoqni ne shkolla e ne pune te perditshme. S'besoj se asht e mujtun qe cdo mardhanje mes gjinive apo seksit te nryshem mu pa ne kanveshtrimin e terhekjes fizike. Nejse se asgja sasht bardh e zi por ne pergjithsi menoj se asht e mujtun e ju nodh njerve ne pergjithsi me pas shoqni te rregullt.

Lec Neli
Antar i e aktiv
Antar i e aktiv

Numri i postimeve : 119
Points : 193
Reputation : 0
Registration date : 03/07/2009

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje vajze dhe nje djale mund te kene shoqeri te sinqert?!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi